SIKÇA SORULAN SORULAR

Transfer Araç Kiralama, Oto Kiralma, Havaalanı Transfer, Havalimanı Transfer, Ankara Transfer, Esenboğa Transfer, Ekonomik Oto Kiralama, Ucuz Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama, Şöförlü Araç Kiralama, Kurumsa Kiralama, Uzun dönem Araç Kiralama, Carvelle Kiralama, Clio Kiralama, Pasat Kiralama, 308 kiralma, doblo kiralama, Esenboğa transfer firmaları, esenboğa vip transfer, vip transfer ankara, havalianı transfer ankara

Hangi koşullarda oto kiralayabilirim? 
Lüks ve ticari araçlar için 25 yaşında ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi, diğer araçlar için ise 25 yaşında ve en az 5 yıllık ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir.

 

Kiraladığınız araçlarda klima bulunuyormu? 
Kiraladığımız bütün araçlarda klima bulunmaktadır.

 

Uzun süreli kiralamalarda fiyatlar nasıl değisiyor? 
Kiralama yapılacak gün sayısı ile orantılı olarak fiyatlar azalır. Araçlar bölümünden fiyatlarımızı kontrol edebilirsiniz.

 

Nasıl rezervasyon yaptırabilirim? 
(0312) 440 12 19 numaralı telefonumuzu arayarak, Transfer Araç Kiralama ofisinden veya www.transferarackiralama.com.tr sitemizin İletişim linkindeki rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Rezervasyon iptali için ne gerekiyor? 
(0312) 440 12 19 numaralı telefondan veya Transfer Araç Kiralama ofisinden rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Ayrıca rezervasyonunuzun değiştirmenizde mümkün.

 

Kredi kartım yok, nasıl kiralama yapabilirim? 
Peşin veya kredi kartı sahibi olan bir tanıdığınız ile ofisimize gelebilir ve o kişiyi Kiralama Sözleşmesine ikinci sürücü olarak kayıt ettirebilirsiniz. Bu sekilde araç kiralama imkanınızda mevcut.

 

Kiraladığım aracı benden başka bir sürücü kullanabilir mi? 
Kiralama Sözleşmesinde ikinci sürücü olarak belirtilmiş ve kiralama koşullarına uyan herhangi biri kullanabilir.

 

Aracın bakımı ya da kaza durumunda başka bir araç veriyormusunuz? 
Evet, bu durumda Transfer Araç Kiralama araca eşdeğer yada bir üst model aracı en kısa zamanda size teslim eder.

 

Kiraladığım aracı yurt içinde istediğim yerde bırakabilir miyim? 
Türkiye sınırları içerisinde istediğiniz ilde araç teslimi yapabilirsiniz. Ankara ili dışında yapılan teslimler ek ücrette talep edilir.

 

Kaza durumunda ne yapmam gerekiyor? 
Aracı bulundugu yeri degiştirmeyiniz, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vermeniz, (0312) 440 12 19 no’lu telefondan Transfer Araç Kiralama’yı aramanız gerekiyor.

Filo kiralama yapıyormusunuz? 
Transfer Araç Kiralama'dan uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.

Araçlar resimdekiler ile aynı mıdır? 
Site içerisinde yer alan görseller temsilidir. Kiralanan araçlar için renk ve donanım farklılıkları olabilir. Kiraladığınız araç renk ve özellikleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Transfer Araç Kiralama, Araç Kiralama Ankara, Oto Kiralama Ankara, Rent A Car Ankara, Ucuz Araç Kiralama Ankara, Ankara Ekonomik Araç Kiralama, Oto Kiralama, Araba Kiralama, Rent A Car, Uzun Dönem Araç Kiralama, Balgat Oto Kiralama, Balgat Araç Kiralama, Çankaya Araç Kiralama, Mustafa Kemal Araç Kiralama, Kavaklıdere Araç Kiralama, GOP Oto Kiralama, ankara araç kiralama şirketleri, Aylık Araç Kiralama Ankara, Filo Araç Kiralama, Şöförlü Araç Kiralama, Esenboğa Transfer, Havalimanı Transfer, Çayyolu Araç Kiralama, Ümitköy Araç Kiralama, Beykent Oto Kiralama, Keçiören Oto Kiralama, Yenimahalle Araba Kiralama, Kiralık Araba Ankara, Kiralık Transporter, Kiralık Caravelle, Kiralık Doblo, Kiralık Ford Focus, Kiralık Clio Symbol, Kiralık Egea, Kiralık C-elysee, Kiralık 308, Kiralık Passat, Kiralık Jetta, Dizel Araç Kiralama, Dizel Otomatik Oto Kiralama, passat kiralama fiyatları, volkswagen uzun dönem kiralama, uzun dönem araç kiralama, oto kiralama ankara, balgat oto kiralama, kiralık araba